Brasserie Spierdijk

Brasserie Spierdijk investeert in betrouwbare kwaliteit met RHIMA doorschuiver

Nieuwe RHIMA doorschuifvaatwasser voor Brasserie Spierdijk

vaatwasser voor golfclub

Brasserie Spierdijk, sinds 2014 onderdeel van Golfbaan Spierdijk, is een veelzijdige horecalocatie met een panoramisch uitzicht over de Schotse polder(golf)baan. De brasserie is geliefd bij zowel recreatieve als zakelijke bezoekers en fungeert als lunch- en dinerlocatie, maar ook als setting voor zakelijke bijeenkomsten, golfclinics, feesten en evenementen. De deuren staan zeven dagen per week open, met een vaste lunchservice van woensdag t/m zondag en flexibele openingstijden op afspraak.

Hoge hygiënestandaarden, lage efficiëntie

Zes jaar lang werkte Brasserie Spierdijk met een tweedehands RHIMA WD-7 doorschuifvaatwasmachine. Hoewel deze dienst heeft bewezen, begon het apparaat in te leveren op prestaties. Carolien Feld, gastvrouw, praat ons bij: “De machine leverde niet langer het gewenste schoonmaakresultaat en beschikte bovendien niet over een noodzakelijke breaktank voor optimale waterdruk en reiniging. In het voorjaar realiseerden wij ons dat het tijd was voor een nieuwe machine.”

Investeren in betrouwbare kwaliteit met RHIMA

Om structureel te voldoen aan de hoge eisen van hygiëne, duurzaamheid en efficiëntie, besloot Brasserie Spierdijk wederom te kiezen voor een WD-7 doorschuiver van RHIMA. Dit keer een volledig nieuwe die nu wel is uitgerust met een breaktank.

De nieuwe opstelling bestaat uit een RHIMA WD-7 doorschuifvaatwasser ter vervanging van het oude model. Het tafelwerk was nog goed en is zodoende hergebruikt. Daarnaast blijft de bestaande glazenspoelmachine, RHIMA WD-4, met RO50 in gebruik. Voor optimale waterkwaliteit is een nieuwe waterontharder, RHIMA VCW601, geplaatst. De installatie van de nieuwe vaatwasmachine werd medio juni voltooid en was al binnen drie weken volledig operationeel.

“Ik ben er echt blij mee”, aldus Carolien. “Alles wordt hartstikke schoon.” En de combinatie met de aparte glazenspoelmachine is geweldig. Glazen en bestek hoeven we niet meer met de hand te poleren en dat scheelt ons enorm veel werk.”

Betrouwbare partner

De keuze voor RHIMA werd niet alleen ingegeven door de kwaliteit van de apparatuur, maar ook door de bewezen betrouwbaarheid van de serviceorganisatie. Carolien Feld: “De service is gewoon goed. Als ik bel, staat er binnen een paar dagen een monteur op de stoep. Dat is echt service.”

Ook zeker weten dat uw vaatwerk brandschoon is? Maak een afspraak voor een vrijblijvend advies

Maak een afspraak

Highlights
  • 1

    Volledige integratie van RHIMA vaatwasapparatuur en -middelen

  • 2

    Aanzienlijke tijdsbesparing op handmatig poleren van glaswerk

  • 3

    Snelle en professionele installatie binnen drie weken

  • 4

    Betrouwbare serviceorganisatie voor continuïteit in de bedrijfsvoering

Apparatuur
  • 1

    RHIMA WD-7 doorschuifvaatwasser

  • 2

    RHIMA WD-4 voorlader

  • 3

    RHIMA VCW601 waterontharder